ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

Tridelta Development Ltd web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

ALFAGEN’in Türkiye pazarındaki ana distribütörlüğünü yaptığı Tridelta, veterinerlik alanında benzersiz teşhis testleri geliştirmek üzere 1996 yılında kurulmuştur.

 

ALFAGEN’in Türkiye pazarındaki ana distribütörlüğünü yaptığı Tridelta, veterinerlik alanında benzersiz teşhis testleri geliştirmek üzere 1996 yılında kurulmuştur.

Şirket, çoğu türde bulunan Akut Faz Proteinleri olarak bilinen ve enfeksiyon, hastalık veya travma nedeniyle bağışıklık sistemi aktivasyonunun “erken uyarıları” olarak bilinen bir dizi proteini ölçmek için testlerin geliştirilmesine odaklandı.

Şirket, bu proteinlerden biri olan Haptoglobin için ilk ticari testi 1999 yılında üretti ve Serum Amiloid A (SAA) ve C-Reaktif Protein için testler ve testlerde kullanılacak varyantlar ve kontroller için daha fazla test geliştirmeye devam etti.

Serum Amiloid A
haptoglobin
YENİ Türbidimetrik Canine CRP
Köpek CRP’si
Süt Amiloid A
Domuz Eti
AGP
InTray Dermatofit Test ve benzeri ürünler ALFAGEN tarafından detaylı alt segmentleri ile araştırmacıların beğenisine sunulmaktadır.

ALFAGEN’in Türkiye pazarında ana distribütörlüğünü yaptığı Tridelta testleri, artık tüm dünyada akademik ve ilaç araştırmacıları tarafından kullanılmakta ve şirket, Animal Acute Phase Protein testleri yelpazesinin lider tedarikçisi konumundadır. Tüm test kitleri Maynooth, Co.’dandır. Şirketin İrlanda, Kildare’deki üssünden üretilip dünya çapında sevk edilir.

ALFAGEN’in Türkiye pazarındaki ana distribütörlüğünü yaptığı Tridelta’nın son gelişmeleri arasında İrlandalı bir at yarışı eğitmeni ile Equine SAA’nın at yarışı endüstrisinde kullanımına ilişkin yürütülen kapsamlı araştırma çalışmaları; SAA’nın yarışa giren bir atta potansiyel performansın iyi bir işareti olduğunu bulduk ve şirket, Akut Faz Protein kullanımının bu yönünü daha da geliştirmek için çalışıyor. Hatta bu özel sayıda tek bir müşteriye ne kadar değer verildiği ve Tridelta’nın da ALFAGEN gibi müşteri odaklı olduğu gerçeği ortaya çıkıyor.