ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

euromex web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

ALFAGEN ürün gamında bulunan Euromex Microscopen BV, mikroskopların ve diğer optik aletlerin lider üreticisidir. 1966 yılında kurulan Euromex, dünya çapında biyolojik ve stereo mikroskop tedarikçisi olmaya devam ediyor.

 

ALFAGEN tarafından ürünleri pazarlanan Euromex Microscopen BV, mikroskopların ve diğer optik aletlerin lider üreticisidir. 1966 yılında kurulan Euromex, dünya çapında biyolojik ve stereo mikroskop tedarikçisi olmaya devam ediyor.

Euromex dünya çapında distribütörler ve bayiler aracılığıyla 120’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. ALFAGEN, bu faaliyet alanlarıyla entegre ve network içinde tanımlı bir çözüm ortağıdır. Okullar ve eğitim kurumları, klinik ve araştırma laboratuvarları, endüstriyel kuruluşlar gibi çeşitli müşteri grupları halihazırda Euromex markasını kullanmaktadır.

ALFAGEN’in tüm dünyada temsilcisi olduğu Euromex Microscopen BV;

eğitim alanında
hayat çalışmalarında
Endüstriyel ortamlarda kullanılabilecek mikroskoplar üretmektedir.
Ayrıca bu ürünlere ait olan;

Yedek parça
Özel yapım modüller
Yazılım
Hizmet ve Hizmetlerinde kaynak sağlayıcıyı taahhüt eder.

Ürünlerin detaylı kataloğuna bu linkten ulaşabilirsiniz…

Euromex Microscopen BV, tüm dünyada sayısız referansı olan küresel bir markadır. Yerelden başlayarak iş ağındaki paydaşları ile her türlü desteği sistemli bir şekilde paylaşarak çözüm odaklı hizmet oluşturur. Uluslararası onayları ve garantileri ile temsil ettiği ALFAGEN’in yanı sıra kendi bünyesinde ürün takip kabiliyetini de taşımaktadır.

İstenen bilgi ve belgelere ilgili linkten ulaşabilirsiniz…