ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

BiossAntibodies web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

Bioss Biyolojik araştırma ve keşfi hızlandıran en kaliteli antikorları geliştirmek ve üretmek için kurulmuştur.  ALFAGEN, Bioss markasının Türkiye’de tek temsilcisidir.

 

Bioss Antikorları, güvenilir yükleme kontrolü, etiket ve florokrom konjuge antikorlar dahil olmak üzere 12.000’den fazla birincil antikor ve 300.000’den fazla türetilmiş ürünle lider bir antikor geliştiricisi ve üreticisidir. Antikorlarımıza ek olarak, en yüksek kalitede rekombinant proteinler, kullanıma hazır IHC kitleri, ELISA kitleri, IVD kitleri için malzemeler ve daha fazlasını sunuyoruz. On yılı aşkın bir süredir, dünya çapında 50’den fazla ülkede bilim insanlarına yüksek kaliteli araştırma ürünleri ve güçlü müşteri hizmetleri desteği sağlamak için çalışıyoruz. Biyolojik araştırma ve keşfin ilerlemesini daha fazla desteklemek için misyonumuzu sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz. Çalışmanızı nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için ALFAGEN’e ulaşın!  

 • Bioss, 11.000’den fazla birincil antikorun yanı sıra 130.000’den fazla türetilmiş ürüne sahip lider bir antikor geliştiricisi ve üreticisidir.
  PRİMER ANTİKORLAR
  Bioss, 11.000’den fazla farklı birincil antikor sunar. Birincil antikor, onu saflaştırmak veya saptamak ve ölçmek amacıyla belirli bir proteine veya ilgili moleküle spesifik olarak bağlanan bir immünoglobülindir. Tavşan, fare ve keçide yetiştirilen hem poliklonal hem de monoklonal antikorlar sunuyoruz. Poliklonal antikorlar, antijen dizisindeki çoklu epitopları tanıyabilir ve bu da onları antijen dizisindeki küçük değişikliklere karşı daha toleranslı hale getirir. Monoklonal antikorlar, tek bir epitopa özgü olacak şekilde yapılır ve in vitro hibridomlar tarafından üretildiğinde, uzun süreli stabil bir kaynak sağlayabilir. Birincil antikorlarımız ayrıca çeşitli flüoresan boyalara, HRP’ye veya Biotin’e konjüge edilmiş halde sunulur.

  SEKONDER ANTİKORLAR
  İkincil Antikorlar, hedef antijenlerin dolaylı tespiti için kullanılır. Bioss, çok çeşitli uygulamalarda birincil antikorun floresan, kolorimetrik ve kemilüminesans tespiti için kullanılabilen çok çeşitli hem konjuge hem de konjuge olmayan ikincil antikorlar sunar. İkincil bir antikor kullanmak, sinyal amplifikasyonu yoluyla artan hassasiyet sağlar ve etiketleme ve tespit için daha fazla esneklik sağlar.

  İZOTİP KONTROLLERİ
  İzotip kontrolleri, bir hedefe özgüllüğü olmayan birincil antikorlardır, ancak kullanılan birincil antikorun sınıfı ve tipiyle eşleşirler. İzotip kontrolleri, spesifik olmayan arka plan sinyalini spesifik antikor sinyalinden ayırmaya yardımcı olmak için negatif kontroller olarak kullanılır. Bir izotip kontrolü seçerken, antikorun konak türü ve sınıfıyla eşleşmeniz gerekir. Primer konjuge antikor kullanılıyorsa, izotip kontrolü için aynı konjugasyonun kullanılması önemlidir.

Çünkü; Bioss, ALFAGEN ile ülkemizdeki araştırmacıların geniş bir koleksiyona sahip olmasının önünü açmıştır:

 • Elinde ciddi bir veri kütüphanesi bulunmaktadır.
 • Araştırmanızı ve ihtiyaçlarınızı lokal tedarikçiler ile sağlayabilirsiniz.
 • Ürün bazlı teknik destek ve yanıtlar alabilirsiniz.

ALFAGEN bu bilinçle sizlere Bioss ürünlerinin Türkiye’deki Tek Temsilcisi olmaktan gurur duyar.

%100 BIOS GARANTİSİ
Bioss’un ürünlerine olan güvenimizi ifade etmek için cömert bir yıl, değiştirme veya para iadesi, memnuniyet garantisi sunuyoruz. Tam bir ürün iadesi için müşterilerin destek sayfamızda bulunan bir sorun giderme formu göndermesi gerekir. Bioss’un bilimsel destek ekibi, sorunun protokolle mi yoksa ürünle mi ilgili olduğunu belirlemek için protokol ayrıntılarınızı inceleyecektir. Protokolle ilgili görülmesi durumunda ekibimiz öneri ve/veya tavsiyelerde bulunacaktır. Müşteri, sonuçlarının önerilerimize uymadığını gösteren bir resim sağlamalıdır. Ürünle ilgili olduğu düşünülürse, 30 iş günü içinde tam bir geri ödeme veya değiştirme sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine değer veren firmamız; Bioss müşterilerinin bizden her zaman harika ürünler almasını sağlamak istiyoruz. Ürünlerimizle ilgili sorularınız için lütfen bilimsel destek ekibimizle iletişime geçin. Ekibimiz herhangi bir deneysel tasarıma yardımcı olmaya veya sorun giderme ipuçları önermeye hazırdır. Garanti, ücretsiz numune ve deneme boyutunda satın alımlar için geçerli değildir. Lütfen Marka Temsilcilerimizle bağlantıya geçiniz