ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

NanoEnTeK web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

ALFAGEN tarafından temsil edilen NanoEnTek, biyoteknolojiyi Mikro-elektro Mekanik Sistemler (MEMS) ile sorunsuz bir şekilde birleştiren, 21. yüzyılın en ileri teknolojisi olarak kabul edilen önemli bir Bio-MEMS teknolojisine sahiptir.

 

ALFAGEN tarafından temsil edilen NanoEnTek, biyoteknolojiyi Mikro-elektro Mekanik Sistemler (MEMS) ile sorunsuz bir şekilde birleştiren, 21. yüzyılın en ileri teknolojisi olarak kabul edilen önemli bir Bio-MEMS teknolojisine sahiptir. Bu teknolojiyi hayata geçirmek için NanoEnTek’in çalışmaları, yaşam bilimleri laboratuvar ekipmanlarının, in vitro teşhis tıbbi cihazlarının ve ilgili sarf malzemelerinin ve Ar-Ge çözümlerinin üretimini ve satışını kapsar. Şirketin Kore’de ve yurt dışında NT-IT-BT (nanoteknoloji-bilgi teknolojisi-biyoteknoloji) yakınsama teknolojisi ile ilgili yaklaşık 100 patenti bulunmaktadır. Özellikle tırnak büyüklüğünde mikroakışkan bir çip üzerinde laboratuvardaki işlemleri birleştiren teknolojiye sahip olup, tıp ve yaşam bilimleri mühendisliği alanlarına önemli katkılar sağlamaktadır.

Ürün, hizmet ve kataloğa ilgili link üzerinden ulaşabilirsiniz.

ALFAGEN tarafından temsil edilen NanoEnTek; Countess, plastik sıvı yongaları ve optik teknolojiyi birleştirerek dünyanın ilk otomatik hücre sayacını piyasaya sürdü ve böylece küresel pazar payının %30’unu alarak hücre testinde kullanıcı rahatlığını artırdı. 2009 yılında gen transfeksiyon sisteminin (Microporator) patentini ve münhasır patent kullanım haklarını büyük bir küresel şirkete 13 Milyon USD’ye (19,6 milyar KRW) satan NanoEnTek, NT-IT yakınsama alanındaki uzmanlığını bir kez daha kanıtladı. . Ayrıca ADAM-rWBC adlı ilk mikro kan analiz cihazı ve FREND™ PSA Plus adlı Tıbbi Cihazlar (POCT) tıbbi cihazları da dahil olmak üzere toplam 6 ürünü USFDA (United States Food and Drug Administration) onayını başarıyla almıştır. TSH, Serbest T4, Testosteron ve D Vitamini ile ALFAGEN, Türkiye pazarında daha fazla genişlemeye odaklanıyor.

İlgili bilgilere site linkinden ulaşabilirsiniz….