ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

Elabscience web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

Yaşam Bilimleri için Araştırma Hizmetinize Odaklanın
Elabscience, yaşam bilimleri topluluğu için immünodiagnostik teknolojide uzmanlaşmıştır.

 

Yaşam Bilimleri için Araştırma Hizmetinize Odaklanın
Elabscience, yaşam bilimleri topluluğu için immünodiagnostik teknolojide uzmanlaşmıştır. Ar-Ge ve üretim için eksiksiz bir platforma sahibiz. Aynı zamanda, deney sonuçlarınızı daha tutarlı ve kesin tutmaya çabalayarak her ürün için kurum içi kalite kontrolümüz var. Aralıksız çaba ve geliştirme sayesinde müşterilerimiz tüm dünyada 100’den fazla ülkeye yayıldı.

Elabscience ana ürünleri, Rekombinant Proteinleri, Peptidleri, FCM Antikorlarını, Antikorları, ELISA Kitlerini, CLIA Kitlerini, Etiketleme Kitlerini, Metabolizma Tahlil Kitlerini, Diğer Reaktifleri, Gıda Güvenliği Kitlerini, Kromatografik Ortamları, Hücre Kültürü Ürünlerini kapsar
Elabscience ayrıca müşterilerimize Protein Hizmeti, Poliklonal Antikor Hizmeti, Peptid Hizmeti ve Gen Sentezi dahil olmak üzere özel hizmetler sunmaktadır.

ALFAGEN’in Türkiye pazarındaki temsilcisi ve çözüm ortağı olduğu Elabscience, yaşam bilimleri topluluğu için immünodiagnostik teknoloji konusunda uzmanlaşmıştır.

Videoyu İzleyin…

Çünkü; Elabscience ana ürünleri, Rekombinant Proteinleri, Peptidleri, FCM Antikorlarını, Antikorları, ELISA Kitlerini, CLIA Kitlerini, Etiketleme Kitlerini, Metabolizma Tahlil Kitlerini, Diğer Reaktifleri, Gıda Güvenliği Kitlerini, Kromatografik Ortamları, Hücre Kültürü Ürünlerini kapsar

Lütfen bu linkten bağlanın