ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

ORIGENE web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

ALFAGEN tarafından temsil edilen OriGene Technologies, standart bir ekspresyon vektöründe tam uzunlukta insan cDNA’larının büyük ticari koleksiyonlarının oluşturulmasına odaklanan bir araştırma şirketi olarak kurulmuştur.

 

ALFAGEN tarafından temsil edilen OriGene Technologies, standart bir ekspresyon vektöründe tam uzunlukta insan cDNA’larının büyük ticari koleksiyonlarının oluşturulmasına odaklanan bir araştırma şirketi olarak kurulmuştur. Tüm insan genom dizisinin mevcudiyeti ve ardından genom tabanlı araçların geliştirilmesi, sistem biyolojisi yaklaşımlarıyla ilgili ilaç hedeflerinin tanımlanmasını sağlamıştır. OriGene’in vizyonu, bilim insanlarının tüm biyolojik yolları incelemesini sağlamak için kapsamlı, genom çapında araştırma araçları ve teknoloji platformları geliştirmek ve böylece kanser ve kök hücre araştırmaları dahil olmak üzere hastalık mekanizmalarının daha iyi anlaşılmasını sağlamaktır.

cDNA Klonları
antikorlar
protein vektörleri
RNAi
Genom Düzenleme tahlil kitleri ,
Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi ALFAGEN yetkililerinden ve Link üzerinden alabilirsiniz…

 

OriGene Technologies, farmasötik, biyoteknoloji ve akademik araştırma için ürünler geliştirmek üzere yüksek verimli, genom çapında bir yaklaşım kullanır. Amiral gemisi cDNA klon koleksiyonumuz, 30.000’den fazla insan tam uzunlukta TrueClone cDNA koleksiyonundan ve 25.000’den fazla TrueORF cDNA klonundan oluşan aranabilir bir gen bankasıdır. TrueORF cDNA klonlarımızdan, memeli hücrelerinde eksprese edilen ve fonksiyonel çalışmalar için ideal hale getirilen çok çeşitli tam uzunlukta insan proteinleri geliştirdik. 2010 yılında OriGene, her bir insan proteini için protein tahlilleri geliştirmek üzere protein antijenlerine karşı fare monoklonal antikorları geliştirmek için TrueMAB™ projesini başlattı.

Ek olarak OriGene, TissueScan kanser dokusu qPCR dizileri, biyobelirteç keşfi ve doğrulaması için doku biyolojik depoları gibi farklı gen ekspresyon ürünleri sunar. ALFAGEN çatısı altında Türkiye pazarında araştırmacıların en büyük destekçisi olmayı hedeflemektedir.

ALFAGEN ve OriGene, “Sizin Gen Şirketiniz” olma ve bir araştırmacının gen temelli araştırma için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlama misyonlarına sıkı sıkıya bağlıdır.

İlgili bilgilere site linkinden ulaşabilirsiniz….