ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

Cusabio web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

ALFAGEN tarafından temsil edilen CUSABIO, araştırma, üretim ve satışın bir arada olduğu Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşudur.

 

ALFAGEN tarafından temsil edilen CUSABIO, araştırma, üretim ve satışın bir arada olduğu Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşudur. 14 yıllık çabanın ardından CUSABIO, dünya çapındaki araştırmacılar için iyi bir ortak haline gelmiştir. Kanser, hücre biyolojisi, immünoloji, nörobilim, epigenetik vb. araştırma alanlarında küresel müşterilere 60.000’den fazla doğrulanmış antikor, 8.000’den fazla rekombinant protein, 660’tan fazla sitokin ve binlerce ELISA kiti sağlamaya kendimizi adadık. çeşitli bilimsel araştırma alanlarında müşterilerin farklı taleplerini karşılar.

ALFAGEN ve Cusabio araştırmaların  gelecekteki katkılarının farkındadır ve gerekliliklere uygundur; Başarılı, uzun vadeli ve üretken bir ortaklığın önemli bir parçası olarak kabul eder.

ELISA kitleri, Exosome izolasyon kitleri, antikorlar, proteinler ve ilgili reaktiflerin üreticisi olarak tek misyonumuz, bir sonraki atılım için iyi bir başlangıç yapabilmeleri için araştırmacılara en iyi ürünleri ve ilgili özel hizmetleri sunmaktır. CUSABIO’nun yüksek kalitesi, Science, Nature, Cell, Developmental Biology, Molecular Cell, Genes & Development gibi her türlü ünlü dergide yayınlanmış birçok literatür tarafından garanti edilmiştir. Şu anda ürünlerimizden alıntı yapan yayın sayısı 4.800’ü aşmış durumda ve her yıl yüzlerce yayın güncelleniyor.

Kitler
CUSABIO, tahlil kiti, olgun antijen-antikor araştırma ve geliştirme sistemi geliştirmek için sağlam bir platforma sahiptir. CASABIO tarafından sunulan tahlil kitleri, ELISA kitleri ve eksozom izolasyon kitleri dahil olmak üzere başlıca iki tiptir. Çift antikorlu sandviç yöntemi, çift antijenli sandviç yöntemi, doğrudan rekabet ELISA yöntemi, dolaylı rekabet ELISA bloke etme yöntemi, dolaylı ELISA yöntemi ve diğer yöntemler gibi çeşitli ELISA teknolojilerinde uzmanız. Eksozom İzolasyon Kitlerinin üretimi için ince afinite saflaştırma teknolojisi de benimsenmiştir.

Teşhis kitleri geliştirme ekibi ile birlikte, ELISA kitlerini klinik teşhis seviyeleri ile geliştirebiliyor ve kaliteyi dünya çapında lider konuma getirebiliyoruz. Eksozomlar, son yıllarda araştırmaların sıcak noktalarından biri olmuştur ve eksozomların ayırma teknolojisi sürekli olarak güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Sürekli iyileştirme ve tekrarlanan testlerden sonra ayrıca yüksek saflıkta, yüksek verimli ve yüksek verimli eksozom izolasyon kitleri geliştirdik. CUSABIO şimdi 6.000’den fazla farklı tahlil hedefini ve iki Hücre Süpernatanı Eksozom İzolasyon Kitini kapsayan geniş bir ELISA kiti yelpazesi sunmaktadır. Bu kitlerle ilgileniyorsanız, daha fazla ayrıntı için ilgili ürün sayfasına gidebilirsiniz.

Antikorlar
CUSABIO, çeşitli türlere özgü ve birden fazla uygulamada kullanılabilen 60.000’den fazla antikor sunar. Ayrıca, CUSABIO antikorlarının sayısı yılda 1000 adet artmaya devam etmektedir.

Orijinal bir üretici olarak CUSABIO, her antikoru kendi bünyesinde tasarlar, üretir ve doğrular. CUSABIO antikor hattı, gelişmiş deney cihazlarının yanı sıra profesyonel bir teknik ekibe de sahiptir, bu nedenle CUSABIO birçok teknoloji platformunu kurmayı başarmıştır. Şu anda CUSABIO antikorları ELISA, WB, IHC/ICC, IF, IP/Co-IP, ChIP ve FC’de uygulanabilmektedir. Antikor kataloğunu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Proteinler
CUSABIO Protein İfade Platformu, prokaryotikten (E.coli) ökaryot’a (Maya, memeli hücresi ve böcek baculovirus) kadar dört rekombinant ifade sistemi oluşturmuştur ve ayrıca transmembran proteinleri ifade etmemizi sağlayan benzersiz in vitro E.coil ifade sistemi oluşturmuştur. ifade etmek genellikle oldukça zordur.

Şu anda 70 doğal proteinimiz, 100 küçük molekül antijenimiz, 320 aktif proteinimiz, stoklarımızda 1000’den fazla rekombinant proteinimiz, 5700’den fazla gelişmiş rekombinant proteinimiz, 10.000’den fazla cDNA klonumuz, 36.000’den fazla transmembran proteinimiz, 500.000’den fazla yarı özelleştirilmiş rekombinant proteinimiz var. Proteinler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

Müşteri Hizmetleri
Her deneyin özgüllüğü dikkate alındığında, CUSABIO müşterilerin isteklerini karşılamak için faj görüntüleme hizmeti, antikor hizmeti, protein hizmeti, gen sentezi hizmeti ve oligo sentez hizmeti dahil olmak üzere en son ve kapsamlı özel hizmetler sağlar. Tüm tutkularımız ve büyük çabalarımızla dünya çapındaki müşterilerimize yardımcı olmaktan çok memnunuz. Bugün CUSABIO, müşterilerinin güçlü bir yedeği olmaktan gurur duyuyor.

CUSABIO ekibi, doktora ve yüksek lisans derecelerine sahip bilim insanlarından oluşmaktadır.

Müşteri sorunlarını e-posta, telefon, canlı sohbet yoluyla 24 saat içinde çözer

200’den fazla çevrimiçi teknik kaynak içerir

Küresel Varlık Tüm dünyada 90’dan fazla ülke ve 150 distribütör

ALFAGEN ile ortak Misyonlarının bir parçası olarak CUSABIO, siz araştırmacılara, ürün ve hizmetleri uygun bir fiyata sunabilmemiz için her zaman kalite öncülüğünde üretim verimliliğini artırmaya ve maliyeti kontrol etmeye devam ediyor.

%100 Risksiz Kesin Teminat Garantisine sahip olan firma, ALFAGEN farkıyla hizmetinizdedir.

Lütfen bu linkten bağlanın