ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

Jackson ImmunoResearch web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

ALFAGEN ürün gamında bulunan Jackson ImmunoResearch, yaşam bilimi uygulamaları için sekonder antikorlar üretme konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Jackson ImmunoResearch, yaşam bilimi uygulamaları için sekonder antikorlar üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Güvenilir bir tedarikçi olarak itibarımız, immünoglobulin saflaştırma, konjugasyon ve liyofilizasyonda 35 yıllık deneyime dayanmaktadır. Biyolojik teknikler ve uygulamalardaki gelecekteki ilerlemelerin taleplerini karşılamak için süreçleri optimize etmeye ve yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz.

Tüm antikorlarımız Philadelphia, PA’nın bir saat batısında bulunan laboratuvarlarımızda üretilmektedir. Diğer tedarikçilerden alınan (OEM) antikorları yeniden etiketlemeyiz. Sekonder antikorların yanı sıra bloke edici serumlar, kontrol proteinleri ve streptavidin konjugatları gibi tamamlayıcı ürünler de üretmekteyiz.

2004’ten beri Jackson ImmunoResearch Europe Ltd (JIR-E), Avrupalı bilim adamlarının dağıtım merkezi olmuştur. Cambridge İngiltere’nin yakınında bulunan, Avrupa çapında, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın bazı bölgelerinde hızlı ve verimli bir teslimat hizmeti sunuyoruz. JIR-E, çoğu siparişi ertesi gün teslimatla karşılayabilmemiz için en popüler ürünlerin envanterini tutar.

Komple IgG Afinite-Saflaştırılmış Antikorlar
Anti-Alpaka Sekonder Antikorlar
Alpaka Sekonder Antikorları
F(ab’) ₂ Fragment Afinite-Saflaştırılmış Antikorlar
Fab Parçası Afinitesi – Saflaştırılmış Antikorlar
FabuLight™ – Afiniteyle Saflaştırılmış Fc’ye Özgü Fab Fragmanları
Anti-Fare IgG Alt Sınıfına Özgü Antikorlar
Post-IP Western Blot için Hafif Zincire Özgü Antikorlar
Floresan Protein Eşlenikleri (R-PE, APC ve PerCP)
Çoklu Etiketleme için Brilliant Violet™ Konjugatları
Yakın Kızılötesi (NIR) Floresan Eşlenikler
Kalıcı Montaj için Siyanür Eşlenikleri
ImmunoGold Kompleksleri
Anti-Floresan, Anti-Digoksin, Anti-Biotin ve Anti-HRP
Peroksidaz Anti-Peroksidaz (PAP)
Streptavidin ve Konjugatlar
Normal Serumlar ve Gamma Globulinler
Sığır Serum Albümini (IgG İçermeyen ve Protein İçermeyen)
ChromPure™ Normal Serumlar Saflaştırılmış Proteinler
antiserum
İmmünoadsorban Jeller

Markanın diğer ürünleri ile ilgili olarak ALFAGEN müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ürün kataloğu için lütfen linki takip ediniz.

Çünkü ALFAGEN bilir ki; 2004’ten beri Jackson ImmunoResearch Europe Ltd (JIR-E), bilim insanlarının Avrupa’daki dağıtım merkezidir. Cambridge İngiltere’nin yakınında bulunan, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın bazı bölgelerinde Avrupa çapında hızlı ve verimli bir teslimat hizmeti sunmaktadır. JIR-E, en popüler ürünlerin bir envanterine sahiptir, bu nedenle çoğu siparişi, birçok ülkede gümrükleme süresi dışında mevcut taleplerin ertesi gün teslimatıyla karşılayabilir.

Jackson ImmunoResearch Europe Ltd. ve ana şirketimiz Jackson ImmunoResearch Laboratories Inc.’in kalite yönetim sistemleri, kaliteli üretim sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak ISO 9001:2015 kapsamında tescil edilmiştir.

Jackson ImmunoResearch Europe Ltd, NQA tarafından teknik destek sağlanması da dahil olmak üzere yaşam bilimleri araştırma sarf malzemelerinin hisse sahipliği ve dağıtımı işlemleri için onaylanmıştır. Jackson ImmunoResearch Europe Ltd. ISO 9001:2015 kalite sertifikasını görüntüleyin.

Jackson ImmunoResearch Europe Ltd. ayrıca çevre yönetim sistemini tanıyan ISO 14001:2015 sertifikasına sahiptir. Jackson ImmunoResearch Europe Ltd. ISO 14001:2015 kalite sertifikasını görüntüleyin.


Jackson ImmunoResearch Laboratories, Inc., biyolojik ve biyomedikal araştırmalar için immünolojik reaktiflerin geliştirilmesi ve üretilmesi operasyonları için FM 545248 sertifika numarası altında BSI tarafından ISO 9001:2015 sertifikasına sahiptir. Jackson ImmunoResearch Laboratories Inc. ISO 9001:2015 kalite belgesini görüntüleyin.