ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

Applied Biological Materials (abm) Inc. rehberlik sistemleri web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

2004 yılında kurulan Applied Biological Materials (abm) Inc., on yılı aşkın bir süredir Yaşam Bilimleri ve İlaç Geliştirme alanlarında bilimsel keşifleri hızlandırmaktadır. ALFAGEN abm markasının Türkiye temsilcisidir.

 

Biyoteknoloji Endüstrisinde Güçlü Bir Oyuncu
2004 yılında kurulan Applied Biological Materials (abm) Inc., on yılı aşkın bir süredir Yaşam Bilimleri ve İlaç Geliştirme alanlarında bilimsel keşifleri hızlandırmaktadır. Merkezi Vancouver, Kanada’da bulunan, yeni araştırma araçlarını geliştirme ve ticarileştirme konusundaki çevikliğimiz ve benzersiz hizmetlerden oluşan eksiksiz portföyümüz, bizi dünyanın dört bir yanındaki laboratuvarlar ve araştırma kurumları için paha biçilmez bir ortak haline getirdi. Tutkulu ve yetenekli bilim adamlarından oluşan bir ekip tarafından yönetilen abm, kendisini yaşam bilimleri araştırmaları ve ilaç geliştirmeye yönelik en son yeniliklerle bilim camiasını güçlendirmeye adamıştır.

 

 • Vektör ve Virüs Kitaplığı
 • Hücre Biyolojisi
  PCR RT-PCR ve qPCR
  CRISPR
  Protein Tanımlama ve Analizi
  Yeni nesil sıralama
  DNA ve RNA Uygulamaları
  DNA ve Klonlama Hizmetleri
  Hücresel Hizmetler
  Viral Paketleme Hizmetleri
  Proteomik Hizmetleri
  Laboratuar Ekipmanları ve Plastikler
 • ABM Kataloğuna Bu Linkten Ulaşabilirsiniz

Dünya Çapında Erişime Sahip Bilimsel Çözümler

abm  markası; 60’tan fazla ülkeden her gün dünyanın her köşesine abm ürünlerini teslim eden 90’dan fazla distribütör ile çalışmaktadır. abm küresel dünyada bilimsel topluluğun mevcut ve gelecekteki taleplerini karşılamak için gerekli araçları ve hizmetleri sağlamaya hazır olduğu için seçilmelidir. abm ALFAGEN’in vizyonu ile ortak noktada buluşmuş en güçlü tedarikçiler birisi olduğu için seçilmelidir.

İnovasyon ve hızlı hizmet tıpkı ALFAGEN gibi abm’in güçlü yönleridir. abm’in güçlü Ar-Ge ve talep karşılama yetenekleri, tam entegre Ar-Ge departmanı, farklı akademik geçmişlere sahip yetenekli uzman ekibi, kolaylaştırılmış üretim süreçleri ve kalite güvencesi ile kalite kontrolüne verdiği önem, mükemmellik ödülüne layık görüldü. ALFAGEN bu bilinçle sizlere abm ürünlerini sunmaktan gurur duyar.

abm PCR ürünleri, diagnostik kullanım için ISO 13456:2006 ve 13485:2012 sertifikalıdır.
Illumina Propel Sertifikalı Hizmet Sağlayıcı sertifikamıza da ilgili linkten ulaşabilirsiniz.