ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

GENSCRIPT web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

ALFAGEN ürün gamında bulunan Genscript Biotech Corporation (“Şirket” veya “GenScript”, yan kuruluşlarıyla birlikte “Grup”) tanınmış bir biyoteknoloji şirketidir.

 

Genscript Biotech Corporation (“Şirket” veya “GenScript”, yan kuruluşlarıyla birlikte “Grup”) tanınmış bir biyoteknoloji şirketidir. Tescilli gen sentezi teknolojimize ve yaşam bilimi araştırma ve uygulamasına ilişkin diğer teknoloji ve bilgi birikimimize dayanarak, (i) aşağıdakilere tek elden çözümler sağlamak için lider bir yaşam bilimi hizmetleri ve ürünleri platformu da dahil olmak üzere iyi kurulmuş dört ana platforma sahibiz. küresel araştırma toplulukları, (ii) bir biyolojik sözleşme geliştirme ve üretim organizasyonu (“CDMO”) platformu, (iii) bir endüstriyel sentetik ürünler platformu ve (iv) entegre bir küresel hücre tedavisi platformu. Yukarıdaki dört dahili platform, sırasıyla 31 Aralık 2020’de sona eren yıl için araştırma ve geliştirmeden ticari teslimata kadar güçlü bir büyüme sergiledi.

Grup, 18 yıl önce kurulduğundan bu yana “Biyoteknoloji ile İnsanları ve Doğayı Daha Sağlıklı Hale Getirmek” misyonundan ilham alıyor. Müşterilerimizin iş ihtiyaçları, Grubun birinci önceliği ve uzun vadeli gelişimini sürdürmek için nihai mihenk taşıdır. Üstün kalite, hızlı teslimat ve uygun maliyetli hizmet ve ürünlerimizi sunarak müşterilerimizin rekabet gücünü artırıyoruz. Dahili olarak, uçtan uca teslimatta en yüksek kaliteyi elde etmek amacıyla operasyonel iş akışlarımızı ve prosedürlerimizi kolaylaştırmaya odaklanıyoruz. Harici olarak, sağlıklı bir biyoteknoloji eko-sistemi oluşturma vizyonuyla iş ortaklarıyla stratejik işbirliğinin değerini aktif olarak destekliyoruz. Tüm biyoteknoloji ve biyofarma endüstrisinin gelişimini hızlandırmak, bu sektördeki tüm katılımcı ortaklar arasında çoklu kazanç sağlamak için çabalarımıza daha fazla katkıda bulunmak istiyoruz.

CRISPR Ürünleri

GeCKO / SAM Kütüphaneleri

antikorlar

Protein Analizi

Kararlı Hücre Hatları

GPCR

Moleküler Biyoloji

PCR Reaktifleri

GenBuilder Klonlama kiti

Plazmit Saflaştırma

Ürün Tedarik ve Destek

Peptitler ve Kimyasallar için Hizmet Veren Endotoksin Tespit ve Uzaklaştırma Sistemi.

Markanın ürün kataloğuna da bu linkten ulaşabilirsiniz…

Bu sorunun cevabını, bağlantıya yorum yapan diğer Genscript kullanıcı araştırmacılarının yorumlarından anlayabilirsiniz. Ayrıca ALFAGEN olarak marka ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır müşteri temsilcilerimiz ve uzmanlarımız ile aramanızı bekliyoruz…

Markamızla ilgili tüm uluslararası ödül ve belgelere ilgili linkten ulaşabilirsiniz…