ALFAGEN'e HOŞ GELDİNİZ. Yaşam Bilimleri Projelerinizde Çözüm Ortağınızız..

World Precision Instruments web sitesine buradan ulaşabilirsiniz…:

ALFAGEN çatısı altında araştırmacılarımıza sunduğumuz WPI markası, müşterilerimize en uygun maliyetli laboratuvar cihazlarını en uygun fiyatlarla sunmaya odaklanmış lider bir laboratuvar ürünü üreticisidir.

 

ALFAGEN çatısı altında araştırmacılarımıza sunduğumuz WPI markası, müşterilerimize en uygun maliyetli laboratuvar cihazlarını en uygun fiyatlarla sunmaya odaklanmış lider bir laboratuvar ürünü üreticisidir. 50 yılı aşkın bir süre önce elektrofizyoloji ekipmanı tasarladı ve üretti.

Artık çekirdek doku ve hücre biyolojisi, hayvan fizyolojisi ve elektrofizyoloji dahil birçok çalışma alanında siz araştırmacılara hizmet vermektedir.

Ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgilere link üzerinden ulaşmanın yanı sıra deneyimli ALFAGEN temsilcileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

WPI, tesislerinde verimliliği artırmak ve kaliteyi sağlamak için ISO-9001:2015 sertifikası ile çalışmaktadır. Aynı zamanda altı sigma sertifikasyonuna da yatırım yapmış ve sürekli olarak kurum içindeki süreçleri iyileştirmeye çabalamıştır.